DOSTAWCA – ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA), Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plTesco - DOSTAWCA – ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA) <br/><span id="uwagiDoStanowiska"><font size="3">HM SZCZECIN - 1/2 ETATU</font></span>

Oferta archiwalna

DOSTAWCA – ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA)
HM SZCZECIN - 1/2 ETATU

Miejsce pracy: Szczecin

Wymiar pracy: pół etatu

do 1788 zł brutto po 6 miesiącach
z dodatkami na pół etatu

17:30 21:30 lub 18:00- 22:00

OPIS STANOWISKA:

Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

CZEGO POTRZEBUJESZ ABY ZACZĄĆ:

  • Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów,
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych kat.B,
  • Znajomość topografii miasta,
  • Wysoka kultura jazdy.

OD NAS OTRZYMASZ:

Zatrudnienie w oparciu o umowę
o pracę
Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
Benefity w postaci zniżki na zakupy i posiłki, bony okolicznościowe
Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.