Doradca serwisu, Wisła - oferta pracy - GoldenLine.plFirma Wanicki Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Doradca serwisu

Wynagrodzenie
4000 netto
Lokalizacja
Wisła
Pracodawca
Firma Wanicki Sp. z o.o.
Dodano
04.06.2020

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa Klienta, otwieranie zleceń,

  • nadzorowanie przebiegu naprawy,
  • koordynacja pracy zespołu serwisowego,
  • przeglądanie zleceń pod kątem terminowości realizacji,
  • przeprowadzanie kontroli wykonanych napraw.

Oczekiwania/wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętności planowania, organizowania oraz nadzorowania pracy zespołu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość lokalnego rynku sprzedaży części,
  • prawa jazdy kat B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się,
  • praca w systemie dwuzmianowym i dwie soboty w miesiącu.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i atrakcyjnego systemu premiowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych,
  • pełen zakres szkoleń.

Dowiedz się o nas więcej -> http://wanicki.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt telefoniczny: 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży (istniejemy od 1991 roku).

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i na terenie Słowacji.

Zapewniamy:

-stabilne zatrudnienie -> umowa o pracę,

-praca w autoryzowanym serwisie -> gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

-możliwość szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków -> system szkoleń,

-atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie.