Doradca optyczny

Zakres zadań:

  • obsługa Klienta z aktywną prezentacją i sprzedażą produktów kategorii optycznej: profesjonalne doradztwo w doborze okularów i soczewek korekcyjnych, udzielanie informacji na temat promocji​
  • wykonywanie niezbędnych pomiarów służących do prawidłowego wykonania okularów
  • wykonywanie drobnych napraw okularów
  • dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie optycznym
  • udział w okresowych inwentaryzacjach
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kompetencje

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • zmysł estetyczny, który pomoże w doborze odpowiednich opraw
  • umiejętność pracy z Klientem
  • zainteresowanie branżą optyczną
  • energia i zapał do nauki
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • dodatkowym atutem będzie do świadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • dostęp do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, platforma do nauki angielskiego
  • zniżki pracownicze
  • udział w profesjonalnych szkoleniach proceduralnych i produktowych
  • udział w tworzeniu standardów działania nowego obszaru biznesowego w dziale Optic
  • pracę w otwartej, przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

SUPER -PHARM HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Zniżki na produkty i usługi firmowe
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Możliwość uzyskania uprawnień