Doradca klienta, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Doradca klienta

Doradca klienta

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Zadania, które będziesz realizować:

  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych
  • zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, najchętniej w branży finansowej, telekomunikacyjnej lub w dużych sieciach handlowych
  • przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami
  • otwartość na zmiany i konsekwencja w działaniu oraz chęć rozwoju
  • ważna jest dla Ciebie: aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją

To, co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa dla osób z niepełnosprawnościami

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.