Doradca klienta do działu PODŁOGI DREWNIANE, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plFirma Handlowa MAXFLIZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Doradca klienta do działu PODŁOGI DREWNIANE

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Firma Handlowa MAXFLIZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dodano
13.11.2019

Od 1992 salony MAXFLIZ oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka MAXFLIZ stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCY KLIENTA do działu PODŁOGI DREWNIANE

OBOWIĄZKI:

·         kompleksowa obsługa klienta

·         kompleksowe tworzenie ofert handlowych

·         efektywne doradzanie, inspirowanie oraz prowadzenie procesu negocjacji cen sprzedażowych

·         budowanie wizerunku salonu

·         dokładność w realizacji powierzonych zadań

·         dbałość o powierzony towar oraz ekspozycję

·         współpraca z innymi działami

WYMAGANIA:

·         efektywne umiejętności handlowe

·         dobra organizacja pracy i zarządzania czasem pracy

·         umiejętność pracy pod presją czasu

·         praca z ludźmi i rozumienie potrzeb klientów

·         charyzma, odpowiedzialność i szeroko rozumiana lojalność

·         biegła obsługa komputera oraz programów Word i Excel

·         min. 2 letnie doświadczenie na podobny stanowisku

·         prawo jazdy kat. B

·         akceptacja pracy także w soboty

MILE WIDZIANE:

·         znajomość programu Optima

·         znajomość branży wyposażenia wnętrz i aktualnych trendów

OFERUJEMY:

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         pracę stałą na pełen etat (praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach 10-19)

·         dobra pensję zasadniczą i atrakcyjny system nagród

·         dużą swobodę w działaniu

·         udział w profesjonalnych szkoleniach

·         program opieki medycznej

·         rozwój osobisty

·         środowisko pracy w zgranym zespole, a w ślad za tym dobrą atmosferę pracy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w obecnym procesie rekrutacji i przyszłych procesach rekrutacyjnych:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FIRMĘ HANDLOWĄ MAX - FLIZ Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Krakowie, Nr KRS: 0000440238,Nr NIP: 679-00-25-640 zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych, których może ode mnie żądać FIRMA HANDLOWA MAX - FLIZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FIRMA HANDLOWA MAX - FLIZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 30-418 Kraków, ul. Zakopiańska 58, Nr KRS: 0000440238,Nr NIP: 679-00-25-640, tel: 12 211 21 00, email: rodo.krakow@max-fliz.pl Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są- w zakresie danych osobowych wskazanych w art. 22 1 kodeksu pracy w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Pracodawcę obowiązkunałożonego na niego przepisem prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO);- w zakresie nieobjętym wymienionymi wyżej przepisem, na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie:medycyny pracy (Medicover i placówki współpracujące)Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do zakończenia rekrutacji w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy u Pracodawcy,Jeśli nie wyraził Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji.Informujemy, że:1) przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO),prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO), prawo do przenoszenia danych (art. 20 RODO) oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych (art.21 RODO);2) przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;3) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;4) ma prawo Pan/Pani w dowolnym momencie wycofać zgodę, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;5) dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.