Skuteczna rekrutacja

Doradca klienta biznesowego

Miasto: Bielsko-Biała

Praca » Stanowiska » Finanse/Ekonomia » Doradca klienta biznesowego mBank

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Numer ref.: ASZ/089/0917

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i nie-bankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
  • edukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm i znajomość produktów bankowych
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i zarządzaniu portfelem klientów
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiedza z zakresu oceny i weryfikacji dokumentacji finansowej
  • znajomość lokalnego rynku
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office
  • zaangażowanie, zorientowanie na cel i rezultat, umiejętność pracy pod presją czasu
  • inicjatywa, dynamizm i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia kwartalna)
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, 2 dodatkowe dni urlopu)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl”

O firmie

mBank S.A.

Od lat jesteśmy synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Naszą działalność rozpoczęliśmy prawie 30 lat temu jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank). Dziś mBank to jeden z czołowych software house’ów w Polsce, zatrudniający prawie pół tysiąca osób związanych z IT.

Opinie pracowników

Wynagrodzenie

3.5

Możliwości rozwoju

3.3

Socjal / benefity

3.6

Ludzie / zespół

4.0

Atmosfera

4.0
Zależy nam na wiarygodności i Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom moderować ani usuwać opinii
Anonimowy użytkownik

Ciekawa firma, jednak nie dla osób pragnących kreatywności w codziennych zadaniach anonimowo, pracował(a) w mBank S.A. ponad 3 lata temu 05.09.2017, 12:47

  • 4.2
  • 5.0
  • 4.0
  • 5.0
  • 3.0
  • 4.0
    Atmosfera

Plusy

  • godziny pracy

Minusy

  • wąskie horyzonty