DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO DS. FOTOWOLTAIKI, - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO DS. FOTOWOLTAIKI

Energia Polska Solare Sp. z o.o. to firma wchodząca w skład Grupy Energia Polska – jedynej niezależnej polskiej grupy w sektorze energetycznym. Jako jedyna spółka na rynku oferujemy kompleksową usługę montażu paneli fotowoltaicznych, pełnej obsługi instalacji oraz odkupu i sprzedaży energii elektrycznej. Swoją wiedzą i inicjatywą zdobywamy rynek fotowoltaiki, a naszym głównym celem jest rozwój nowoczesnego rynku energetycznego – efektywnego i odpowiedzialnego środowiskowo. Dla naszych Klientów i Pracowników jesteśmy Firmą z Dobrą Energią!

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO DS. FOTOWOLTAIKI

Region: Cała Polska

Podstawowe zadania:

  • obsługa klienta biznesowego w zakresie doradztwa
    energetycznego i OZE,
  • sprzedaż unikalnych na rynku produktów energetycznych i PV,
  • bieżąca analiza efektywności podejmowanych działań,
  • aktywna rozbudowa zarządzanego portfela klientów,
  • raportowanie bieżących działań i osiąganych wyników,
  • współpraca z zespołem wsparcia sprzedaży.

W pracy będziesz potrzebować:

  • doświadczenia w sprzedaży (B2B, B2C),
  • gotowości do aktywnej nauki i samorozwoju,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet Microsoft Office),
  • podstawowej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • program wdrożeniowy z pakietem szkoleń (dla osób bez doświadczenia),
  • wsparcie back office oraz innych zespołów Energia Polska Solare,
  • narzędzia i materiały potrzebne do realizacji zadań (samochód, komputer, nowoczesny CRM, materiały marketingowe, baza klientów),
  • możliwośc pracy w dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku,
  • współpraca w dowolnym modelu (umowa o pracę, umowa B2B).

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Chcesz razem z nami tworzyć przyszłość rynku fotowoltaiki?

Jesteśmy otwarci na kandydatów z całej Polski!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.