Doradca Handlowy, Będzin - oferta pracy - GoldenLine.plTandem - Doradca Handlowy <br/><span id="uwagiDoStanowiska">ds. sprzedaży samochodów używanych lub nowych</span>

Oferta archiwalna

Autoryzowany Salon Samochodowy
TANDEM Sp z. o. o.
Będzin, ul. Czeladzka 67

poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Handlowy
ds. sprzedaży samochodów używanych lub nowych

Miejsce pracy: Będzin

Region: śląskie

 Posiadasz umiejętności handlowe - dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • sprzedaż samochodów używanych lub nowych
  • wystawianie faktur, prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów

Wymagania:

  • operatywność i samodzielność w działaniu,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność negocjacji handlowych,
  • prawo jazdy kategorii B.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • pracę dla stale rosnącej i odnoszącej sukcesy marki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • umowę o pracę - stabilne zatrudnienie,
  • zapewniony atrakcyjny pakiet szkoleń.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dn. 06.11.2017 za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.