Doradca ds. żywienia zwierząt, - oferta pracy - GoldenLine.pleWROL - Doradca ds. żywienia zwierząt

Oferta archiwalna

www.ewrol.pl

Firma EWROL

zatrudni na stanowisko

Doradca ds. żywienia zwierząt

praca na terenie województwa zamieszkania

Zadania:

  • doradztwo w zakresie żywienia zwierząt
  • szkolenie handlowców i klientów
  • przygotowywanie programów żywieniowych dla hodowców

Oczekiwania:

  • znajomość zasad żywienia zwierząt
  • wykształcenie kierunkowe
  • motywacja do rozwoju w branży żywienia zwierząt gospodarskich

Zapewniamy:

  • dostęp do najnowszej wiedzy branżowej
  • praca w kreatywnym zespole
  • pakiet medyczny

Czekamy na CV i list motywacyjny.

Dokumenty prosimy kierować za pomocą przycisku

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez AGROLOK Sp. z o.o.”

Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez AGROLOK Sp. z o.o. do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez AGROLOK Sp. z o.o.”