doradca ds. rozwoju rynku niemieckiego, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - doradca ds. rozwoju rynku niemieckiego

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta producenta automatów do gier, lidera w swojej branży  poszukujemy osoby na stanowisko:

doradca ds. rozwoju rynku niemieckiego

Nr ref.: 31778

Praca stała

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

  • udział w międzynarodowych targach 4 razy w roku
  • obsługa obecnych Klientów firmy
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
  • budowanie bazy nowych Klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • obsługa posprzedażowa Klientów

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • doświadczenie na stanowisku handlowca
  • znajomość procedur exportowych mile widziana
  • poczucie humoru,  warunek konieczny

Oferta:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjna podstawa
  • system premiowy
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy  kameralnym zespole
  • codziennie obiad gwarantowany przez pracodawcę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl