Doradca ds. reklamacji, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPlus - Doradca ds. reklamacji

Oferta archiwalna

Doradca ds. reklamacji

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: mazowieckie

Numer ref.: DOK/RKL/2017

TWOJE ZADANIA

  • ​Kompleksowa obsługa reklamacyjna Klientów sieci Plus
  • Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia Klientów w formie pisemnej (list, e-mail) i telefonicznej
  • Troska o zadowolenie Klienta i dobry wizerunek firmy

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office (szczególnie Word)
  • Komunikatywność
  • Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Motywacja do pracy

OFERUJEMY

  • Kompleksowe szkolenie wstępne
  • Wynagrodzenie podstawowe 2800 zł brutto oraz dodatkowy system premiowy
  • Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej z możliwością kontynuacji zatrudnienia w strukturach Polkomtel Sp. z o.o.
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy
  • Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta
  • Pracę w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.