Doradca biznesowy, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Doradca biznesowy <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>Oddział we Wrocławiu</span>

Doradca biznesowy
Oddział we Wrocławiu

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.

Zadania, które będziesz realizować:

  • identyfikacja potrzeb klientów z segmentu małych i średnich firm
  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych
  • sprzedaż produktów kredytowych w ramach przyznanych uprawnień
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych
  • zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy z klientami z segmentu małych i średnich firm
  • znajomość branży finansowej i oferowanych przez nią produktów
  • umiejętność pozyskiwania klientów, zapewniania im wysokiej jakość obsługi i profesjonalnych relacji biznesowych
  • umiejętność analitycznego myślenia i podstawowa wiedza ekonomiczna
  • przedsiębiorczość i aktywność
  • nastawienie na podejmowanie wyzwań
  • pracujesz samodzielnie, ale zawsze grasz zespołowo

 ​To, co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju
  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander
  • oferta benefitowa dla osób z niepełnosprawnościami

CZEGO SZUKAMY

DOŚWIADCZENIE
nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie

WYKSZTAŁCENIE
Średnie (wymagane)

KOMPETENCJE
Interakcja z klientem

 Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.