Doradca biznesowy PLAY - Przedstawiciel PLAY, - oferta pracy - GoldenLine.plKrismilton - Doradca biznesowy PLAY - Przedstawiciel PLAY

Oferta archiwalna

Doradca biznesowy PLAY - Przedstawiciel PLAY

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie Klientów Biznesowych
  • Sprzedaż produktów i usług Operatora Play
  • Doradztwo Klientom biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty
  • Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system nielimitowanego wynagradzania
  • Dostęp do bazy obecnych klientów
  • Umowę o współpracę na podstawie działalności gospodarczej
  • Stałą opiekę kierownika regionalnego
  • Szkolenia, udział w konferencjach sprzedażowych
  • Przyjazny klimat panujący w firmie
  • nienormowany czas pracy

Wymagania:

  • Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • Prawo jazdy i własny samochód

Zapraszam do udziału do rekrutacji poprzez przesłanie aplikacji za pomocą

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.