DevOps w środowisku Windows, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - DevOps w środowisku Windows <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>DEPARTAMENT ZARZĄDZ. APLIKACJAMI I PROCESAMI IT<br> Numer referencyjny: Millenet/DAG/DevOps Windows <br>Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę</span>

Oferta archiwalna

DevOps w środowisku Windows
DEPARTAMENT ZARZĄDZ. APLIKACJAMI I PROCESAMI IT
Numer referencyjny: Millenet/DAG/DevOps Windows
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Gdańsk

Numer ref.: DAG/DevOps Windows

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie kultury DevOps
  • Automatyzacja wdrożeń systemów
  • Wsparcie zespołu programistów - utrzymanie środowisk programistycznych,
  • systemu zarządzania kontrolą wersji, monitorowanie zautomatyzowanych kompilacji aplikacji
  • Wsparcie trzeciej linii dla aplikacji internetowej (przetwarzanie zgłoszeń)
  • Monitorowanie wydajności aplikacji
  • Administrowanie aplikacją w technologii .Net i Java
  • Konfiguracja i rozwiązywanie problemów z aplikacją i serwerami
  • Rozwiązywanie problemów z dostępnością / niską wydajnością aplikacji

Nasze wymagania

  • Znajomość aplikacji internetowych działających w architekturze warstwowej w połączeniu SOA i DB
  • Znajomość serwerów Microsoft Windows i Linux (CentOS, RedHat) (konfiguracja i rozwiązywanie problemów)
  • Znajomość konfiguracji serwerów internetowych IIS 7+ i / lub Tomcat
  • Podstawowa znajomość systemu zarządzania kontrolą wersji GIT
  • Znajomość T-SQL (umiejętność tworzenia i wykonywania zapytań)
  • Podstawowa znajomość języka skryptowego (bash, PowerShell)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartej komunikacji
  • Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzia Ansible,
  • Znajomość rozwiązań Kafka, Redis, ElasticSearch

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny, w tym premię motywacyjną
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie dla Pracownika i bliskich w ramach pakietu socjalnego
  • Elastyczny czas pracy
  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. w fotele i wygodne hamaki
  • Przyjazne warunki pracy z zachowaniem norm bezpieczeństwa
  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!

Tak się u nas pracuje

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie: adres: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Bank Millennium S.A. inspektorem danych osobowych.