Database Administrator, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plProvident - Database Administrator

Oferta archiwalna

Database Administrator

Lokalizacja: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za prawidłową instalację, konfigurację oraz administrację bazami danych MS SQL
  • Monitorowanie komponentów MS SQL uwzględniając optymalizację wydajności środowisk aplikacyjnych
  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa i poprawek aplikacyjnych
  • Monitorowanie poprawnego wykonywania zadań kopii zapasowej oraz dostarczanie danych odtworzeniowych na żądanie
  • Diagnozowanie codziennych incydentów i problemów wydajnościowych wpływających na działanie aplikacji biznesowych
  • Rozwój i doskonalenie istniejących rozwiązań DR oraz testowanie procedur odtworzeniowych
  • Codzienna współpraca i wsparcie dla zespołu aplikacyjnego

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość serwerów baz danych MS SQL 2008/2012/2014 oraz Windows Server 2008/2012
  • Podstawowa znajomość administracji serwerem Oracle 12g
  • Bardzo dobra znajomość TSQL, SSIS, SSRS
  • Mile widziana znajomość MySQL, postgres, C#
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.