Customer Service Manager, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plMichael Page - Customer Service Manager

Oferta archiwalna

Customer Service Manager

Polska, Wrocław 36782/001 Permanent

Naszym klientem jest stabilnie rozwijająca się na polskim rynku firma produkcyjna o kapitale zachodnim, dostarczająca swoje rozwiązania dla klientów przemysłowych/B2B w Polsce i regionie CEE. W związku z rozwojem organizacyjnym i rozbudową zespołów obecnie poszukuje kandydata do objęcia roli Customer Service Manager w swoim lokalnym oddziale.

Podsumowanie / Job summary:

Customer Service Manager odpowiedzialny za kierowanie i rozwój zespołu Obsługi Klienta oraz zapewnienie terminowego realizowania dostaw do klientów we współpracy z logistyką oraz produkcją.

Opis stanowiska / Job description:

- Kierowanie pracą podległego zespołu specjalistów Obsługi Klienta i rozwój pracowników

- Współpraca z zespołami Logistyki i Planowania w osiąganiu założonych celów

- Współpraca z Centralą firmy przy realizacji strategicznych projektów logistycznych oraz inicjatyw process improvement

- Współtworzenie i odpowiedzialność za wdrażanie i utrzymanie globalnych standardów Obsługi Klienta w podległym zespole,

- Uczestnictwo w lokalnych oraz globalnych warsztatach i inicjatywach w ramach transferu wiedzy i dobrych praktyk

Kogo szukamy / Profile description:

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołami w ramach działów Obsługi Klienta w firmie produkcyjnej

- Doświadczenie w obsłudze logistycznej klientów przy wsparciu systemu SAP

- Bardzo dobre doświadczenie w specyfice logistyki firmy produkcyjnej

- Proaktywna postawa i zorientowanie na cel

- Przywiązanie do szczegółów i kompetencje analityczne

- Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne

- Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy / We offer:

- Rozwojowa szansa zawodowa w obszarze Customer Service międzynarodowej organizacji

- Realna szansa wpływu na kształt procesów i rozwój podległego zespołu

- Praca w firmie o pozycji lidera na rynku polskim i stale rozwijającej swoją strukturę

- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjna roczna premia

- Pakiet benefitów pozapłacowych- Karta Multisport, Medicover

- Elastyczne godziny pracy

About Michael Page

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page