Chcesz zarobić przed świętami? Praca od zaraz (pakowanie wędlin i prace fizyczne) - 12,41 euro brutto/h - Belgia, Merchtem - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Chcesz zarobić przed świętami? Praca od zaraz (pakowanie wędlin i prace fizyczne) - 12,41 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika produkcji oraz pracownika fizycznego dla belgijskiej firmy specjalizującej się w branży mięsnej.

Chcesz zarobić przed świętami? Praca od zaraz (pakowanie wędlin i prace fizyczne) - 12,41 euro brutto/h - Belgia

Miejsce pracy: Merchtem
Region: Cała Polska

Zakres obowiązków:

Praca na tym stanowisku pracownika produkcji polega głównie na cięciu wędlin (maszynowo) oraz pomocy przy wykładaniu wędlin na tacki a następnie ich pakowaniu. Do zadań pracownika fizycznego będzie należeć dźwiganie, rozpakowywanie szynki i układanie jej na lini produkcyjnej.

Jeśli wykazujesz się:

  • doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • sumiennością, chęcią do pracy
  • dobrą kondycją fizyczną
  • komunikatywną znajomością języka angielskiego
  • gotowością do wyjazdu własnym samochodem do Belgii

Jeśli poszukujesz:

  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na warunkach polsko - belgijskich
  • pracy w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenia w wysokości 12,41 euro brutto/h
  • nadgodzin płatnych 150% stawki podstawowej - około 18,62 euro brutto/h
  • dodatkowych korzyści (trzynasta pensja, opieka medyczna, karta paliwowa)
  • dodatku amortyzacyjnego (100 euro brutto mies. przy podwożeniu pracownika)
  • opieki polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz pomocy w znalezieniu zakwaterowania

Idealnie trafiłeś/aś! Nie czekaj, aplikuj

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.