CAE (Computer Aided Engineering) Engineer with Japanese, Polska - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - CAE (Computer Aided Engineering) Engineer with Japanese <br/><span id='uwagiDoStanowiska'><font size="4">umowa o pracę <br>pełny etat <br> praca od zaraz</font></span>

Naszym klientem jest międzynarodowa firma Japońska oferująca innowacyjne, nowoczesne technologie​ ​z branży Automotive poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: CAE(Computer Aided Engineering)Engineer & Japanese company ​Przedstawiciel w P​olsce​.

Na początku roku praca wykonywana będzie w Japonii i w USA. Po roku możliwość powrotu do Polski i rozpoczęcie pracy zdalnej w domu jako reprezentant firmy japońskiej w Polsce. ​Praca polega na czynnym udziale przy projektowaniu samochodów z wykorzystaniem technologii CAE Engineering tj: HONDA, TOYOTA, NISSAN, MAZDA, SUBARU, MITSUBISHI

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w most advanced CAE technology engineering company. Jeśli posiadasz min. 1~2 letnie doświadczenie jako CAE Engineer oraz znajomość języka Angielskiego lub Japońskiego , nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

CAE (Computer Aided Engineering) Engineer with Japanese
umowa o pracę
pełny etat
praca od zaraz

Miasto: Polska

  • Obowiązki:

  • Analytical and development work using "Hybrid SEA (HSEA)" software based on SEA (Statistical Energy Analysis)

  • Using original HSEA software that offers experimental man-hours and costs reduction significantly, and solve the problems faced by our clients and the on-site issues.

  • Report simulations results with appropriate results summary and practical engineering conclusions and propose potential design improvement’s.

  • Maintain records of all activities and results

  • Graduated from the Department of Mechanical Engineering or Physics or Mathematics.

  • Completion of Master’s or Ph.D. degree

  • English skills(Business conversation level) or

  • Japanese skills(Business conversation level) You can learn Japanese in Japan.

  • Other information

  • Training in Japan (6-12 months)

  • Business trips to USA

Optional

  • ・Excel VBA

  • ・C++

  • ・Microsoft Visual C++

  • You can learn these programs in Japan

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".