Branch Manager, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.pl Kingit - Branch Manager

Branch Manager

Added: 20.02.2020

City/town: Poznań

Province: wielkopolskie

Specjaliści w rekrutacji
dla branży IT

Kingit sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna specjalizująca się w obszarze IT. Współpracujemy z polskimi firmami oraz z klientami z USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Z sukcesami znajdujemy najlepszych specjalistów do software housów, start-upów jak i międzynarodowych korporacji.

W związku z rozwojem firmy do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osoby, której ambicje
i zaangażowanie będą współgrały z Kingit.

Miejsce pracy: Poznań

Twoje główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z całej Polski jak i zagranicy, utrzymanie relacji, wznowienie współpracy z obecnymi Klientami firmy
  • Realizacja projektów rekrutacyjnych dla Klientów
  • Współustalanie strategii rekrutacyjnej firmy, kształtowanie norm pracy zespołu
  • Pozyskiwanie i wdrażanie nowych pracowników do własnego zespołu

Oczekiwania wobec Ciebie:

  • Doświadczenie zawodowe na poziomie minimum Senior IT Konsultanta 360
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki rynku IT – umiejętność rozmowy „technicznej” z Klientem
    i Kandydatem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i negocjacje biznesowe
  • Chęć rozwoju, otwartość, dobra organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem prowizyjnym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pełną decyzyjność w sprawie wizji i strategii firmy
  • Swobodę działań w zakresie wykonywanej pracy
  • Samochód firmowy do podróży służbowych
  • Praca w Centrum Poznania (ul. Sienkiewicza)

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Ewa Falkiewicz, Specjalista ds. rekrutacji, pracowała w Kingit mniej niż rok temu
5.0
  • 5.0
    Salary
  • 5.0
    Development opportunities
  • 5.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
Ewa Falkiewicz
2018.09.29

Super firma, super atmosfera, szef wyrozumiały i bardzo 'ludzki' - gorąco polecam!

Pros
  • zmienne godziny pracy
  • możliwość home office
Cons
  • brak