Backend PHP Developer (Remote), Warszawa/ zdalnie - oferta pracy - GoldenLine.plTAPISO - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Backend PHP Developer (Remote)

Lokalizacja
Warszawa/ zdalnie
Pracodawca
TAPISO
Dodano
08.03.2021

Czego ludzie oczekują od swojej pracy? Jak powinna wyglądać i funkcjonować organizacja, żeby pracownicy z chęcią przychodzili pracować w poniedziałek? W jaki sposób budować relacje i atmosferę w firmie, tak aby każdy czuł, że może polegać na innych i otrzymać od nich wsparcie? Na tych i wielu innych pytaniach budujemy kulturę w naszej firmie. Staramy się zapewnić jak najlepszą atmosferę i szacunek dla pracowników, bo wierzymy, że to jest dla nich największą motywacją. Jesteś ciekawy/a jak jest u nas? Przeczytaj ogłoszenie do końca i przyjdź na rozmowę sprawdzić, czy dobrze odpowiedzieliśmy na pytania.

Miejsce pracy: Warszawa/ zdalnie

Opis stanowiska:

Jeżeli podzielasz naszą pasję do WordPress i interesują Cię najnowsze technologie będziesz idealnie pasował do naszego zespołu. Zobacz poniżej, czego jeszcze od Ciebie oczekujemy.

Kogo szukamy?

  • Jesteś Backend PHP / WordPress Developerem z doświadczeniem minimum 1.5- 3 lat (jeżeli jesteś Juniorem, ale masz solidne doświadczenie w backendzie - zapraszamy :)
  • Znasz i lubisz WooCommerce
  • Znasz PHP 7+, OOP
  • Masz doświadczenie w tworzeniu solidnego frontendu w duchu mobile first (scss, webpack, bem)
  • Potrafisz pracować z Dockerem
  • Jesteś dobrze zorganizowany, dokumentujesz i utrzymujesz kod w czystości
  • Podstawy pracy z Gitem
  • Znasz i stosujesz dobre praktyki opisane w WordPress Codex, tworzyłeś dedykowane pluginy dla WordPress

Benefity:

  • Stabilność zatrudnienia nastawienie na długotrwałą współpracę
  • Wszelkie niezbędne do pracy, profesjonalne i nowoczesne narzędzia
  • Szansę rozwoju poprzez pracę ze specjalistami przy ciekawych projektach
  • Nowoczesne biuro lub pracę w pełni zdalną -do Ciebie należy wybór :)
  • Wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Opiekę i wsparcie kierownika działu
  • Ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony
  • Możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze

TAPISO

O nas:

TAPISO to firma zajmująca się sprzedażą internetową dekoracji wnętrz na rynkach zagranicznych przez własny sklep internetowy oraz popularne platformy sprzedażowe.

Największą sprzedaż notujemy na rynku niemieckim, angielskim, włoskim, francuskim oraz hiszpańskim. Ciągle pragniemy się rozwijać i obecnie zaczynamy negocjacje z USA, Chinami i Europą Wschodnią.