AUTOMATYK w Dziale Utrzymania Ruchu, Wałbrzych - oferta pracy - GoldenLine.plFaurecian - AUTOMATYK w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferta archiwalna

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie
zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wałbrzych

Region: dolnośląskie

Twoje zadania:

  • Wykonywanie napraw oraz remontów urządzeń dla układów automatycznych, elektronicznych, elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych
  • Diagnostyka sterowników PLC (Siemens)
  • Prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymienne części maszyn i urządzeń
  • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzania rozwiązań eliminujących źródło problemu
  • Uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne/ wyższe techniczne (preferowane: automatyka, elektronika, mechatronika i informatyka)
  • Min. rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (pożądane 3 lata)
  • Znajomość diagnostyki PLC (preferowane Siemens)
  • Znajomość zasad działania i budowy falowników, układów hydraulicznych, elektrycznych oraz pneumatycznych
  • Uprawnienia SEP (grupa E 1, E 2 oraz E 3)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy oraz analityczne myślenie
  • Zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS

Oferty pracy można znaleźć na stronie:
www.karierafaurecia.pl