Audytor Jakości, Szamotuły - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Audytor Jakości
Baner

Razem pracujemy z powietrzem. Od ponad 50 lat produkujemy kanały i akcesoria systemów wentylacyjnych. Nasze produkty, mimo że zazwyczaj niewidoczne, zapewniają doskonałą wentylację w pomieszczeniach i dostarczając świeże powietrze tworzą zdrowy i przyjazny klimat.

 Rozpocznij swoją karierę

#razem z AirSpiralo!

poszukujemy osoby na stanowisko:

Audytor Jakości

Miejsce pracy: Szamotuły

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie audytów jakościowych na stanowiskach produkcyjnych
  • archiwizowanie dokumentacji i zapisów
  • wykonywanie testów jakościowych
  • podejmowanie decyzji o warunkowym dopuszczeniu produktu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie
    produkcyjnej
  • doświadczenie z Systemem Jakości ISO 9001
  • umiejętność obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY W SYSTEMIE 2 ZMIANOWYM

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS)
  • możliwość doskonalenia poprzez udziału w szkoleniach i innych inicjatywach firmowych
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • atmosferę wzajemnego szacunku i pomocy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie cv za pomocą

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Air Spiralo Poland Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Składowej 5, 64-500 Szamotuły. Adres do korespondencji: ul. Składowa 5, 64-500 Szamotuły, adres e-mail: info@airspiralo.pl.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyraźnego działania potwierdzającego zgodę w związku z udziałem w rekrutacji/aplikowaniem na wolne stanowisko pracy w Air Spiralo Poland Sp. z o. o.Udział w rekrutacji/aplikowaniu na wolne stanowisko w Air Spiralo Poland Sp. z o. o. może odbyć się zdalnie za pomocą dostępnych narzędzi. W takich przypadkach dane osobowe (m.in.: wizerunek) są przetwarzane tylko i wyłącznie online, bez ich zapisywania. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane odpowiednim odbiorcom, w szczególności instytucjom uprawnionym do kontroli działalności administratora lub podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie odrębnych przepisów prawa.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą także m.in. dostawcy usług zaopatrujących Administratora w rozwiązania techniczne oraz informatyczne, podmioty świadczący usługi prawne i doradcze oraz podmioty udzielające pomoc Administratorowi w dochodzeniu należnych roszczeń.Posiada Pani/Pan prawo do:sprostowania swoich nieprawidłowych danych;żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO.Pani/Pana dane osobowe nie podlegają profilowaniu ani nie będą przekazywane do państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG). W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 90 dni od rozpoczęcia udziału w rekrutacji/aplikowania na wolne stanowisko pracy w Air Spiralo Poland Sp. z o. o. lub do czasu zgłoszenia sprzeciwu względem tego celu przetwarzania, lub do czasu cofnięcia wyrażenia zgody. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji Pani/Pana dane będą przechowywane przez 180 dni.Jeżeli Pani/Pan uważa, że podane dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, można wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych lub chęci skorzystania z przysługujących praw wynikających z przepisów RODO, prosimy Panią/Pana o kontakt z naszym inspektorem ochrony danych– adres email: iod@airspiralo.com.