Asystentka Zarządu

Zadania:

  • Organizowanie i koordynowanie spotkań Zarządu.
  • Realizacja zadań związanych z codziennym funkcjonowaniem Zarządu.
  • Zarządzanie pracami administracyjnymi i zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Zarządu.
  • Przygotowanie, redagowanie i uzgadnianie dokumentów i umów.
  • Współdziałanie z kancelariami notarialnymi i prawnymi oraz innymi podmiotami.
  • Kontakt z administracją publiczną.
  • Wsparcie w projektach rekrutacyjnych.
  • Współdziałanie z pracownikami współpracującymi z firmą.
  • Przygotowywanie raportów, podsumowań, zestawień, prezentacji.
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
  • Uzupełnianie danych płacowych.
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych, wydarzeń branżowych, targów itp.

Oczekujemy:

  • Terminowości i sumiennego wykonywania powierzonych zadań i poleceń przełożonych.
  • Wysokiego poziomu zaangażowania i najwyższej staranności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Doskonałej umiejętności samodzielnego planowania czasu pracy.
  • Doskonałej umiejętności organizacji pracy i ustalania priorytetów.
  • Gotowości do (sporadycznych) wyjazdów służbowych.
  • Komunikatywności i umiejętności budowania partnerskich relacji zawodowych.
  • Samodzielności i odpowiedzialności.
  • Posiadania prawa jazdy kat. B.
  • Chęci i gotowości do podejmowania wyzwań :)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w modelu stacjonarnym w godzinach 7:00-15:00.
  • Różnorodności w zakresie powierzonych obowiązków.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.
  • Wyjątkową atmosferę pracy i zespół nietuzinkowych, kreatywnych osób.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Dla Zarządu firmy, która specjalizuje się  w produkcji i montażu linii przenośnikowych oraz przenośnikowych systemów transportu wewnętrznego, poszukujemy osoby do roli Asystenta/ki.

Biuro firmy znajduje się w Blizne Łaszczyńskiego niedaleko Warszawy.

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Stare Babice, mazowieckie

CV is required

Valid for: 32 more days