Asystentka zarządu, Bielany Wrocławskie - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Asystentka zarządu
Baner

OTTO Work Force jest wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.
W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.

Obecnie do wewnętrznych struktur poszukujemy:

Asystentka zarządu

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Region: dolnośląskie

Za co będziesz odpowiadać?

Za zadania wspierające pracę Zarządu, w tym:

  • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów
  • Organizację i obsługę posiedzeń Zarządu
  • Organizację i rozliczanie podróży/spotkań służbowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami i klientami
  • Udział w ogólnofirmowych projektach
  • Wsparcie w wewnętrznych i zewnętrznych eventach jako ambasador OTTO

Jakiej osoby szukamy?

  • Posiadającej doskonałe umiejętności planowania, organizacji i zarządzania czasem
  • Posiadającej doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Posiadającą doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku min. 6 miesięcy
  • Swobodnie komunikującą się w języku angielskim
  • Odznaczającej się wysokim poziomem kultury osobistej oraz poufnością
  • Odznaczającej się umiejętnościami analitycznymi, rozwiązywania problemów i krytycznego myślenia
  • Płynnie poruszającą się w środowisku MS Office
  • Posiadającą czynne prawo jazdy kat. B
  • Posiadającej wykształcenie wyższe

Co otrzymasz w zmian?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pakiet benefitów
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

ObowiazekInformacyjnyOTTOWorkForceCentralEurope.pdf

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. KRAZ 2590

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o., ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, KRS 000025104, NIP 7542855687, REGON 160062988, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.