Asystentka / Specjalista - Administracja biurowa, Jawor, Legnica - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Asystentka / Specjalista - Administracja biurowa

Nasz klient: Międzynarodowa firma Japonska - World famous International Japanese company poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Asystentka - Administracja biurowa, Document controling, Contract Administrator. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole.

Jeśli chcesz zdobyć doswiadczenie w miedzynarodowym firmie, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Asystentka / Specjalista - Administracja biurowa

Miasto: Jawor, Legnica

Region: dolnośląskie

Kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV English )

Obowiązki:

  • Pomoc kierownictwu projektu oraz biura budowy
  • Prowadzenie i rejestrowanie korespondencji, odbieranie telefonów
  • Przyjmowanie gości/ klientów biura budowy
  • Tłumaczenia
  • Segregowanie/ archiwizowanie dokumentów związanych z projektem
  • Pomoc w zarządzaniu finansami projektu oraz sprawozdaniach zysków i strat
  • Organizowanie płatności, prowadzenie rejestru oraz księgowanie faktur dostawców i podwykonawców
  • Prowadzenie podręcznej kasy oraz tworzenie raportów
  • Zamawianie niezbędnych artykułów biurowych
  • Ewidencjonowanie płatności dla podwykonawców i dostawców
  • Ewidencjonowanie protokołów odbioru i kontraktów z klientami
  • Przygotowywanie kontraktów z podwykonawcami
  • Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów。

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - mile widziani również studenci
  • nie wymagamy doświadczenie w pracy
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • umiejętność organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • 3500 ~ 4500 PLN gross month

Jeśli jestes osobą po ukończonych studiach i mozesz pracować na pełny etat, to jest możliwość zawarcia umowy o pracę.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".