ASYSTENT/-KA ZARZĄDU, Lubliniec - oferta pracy - GoldenLine.plDunpack Eurobox - ASYSTENT/-KA ZARZĄDU

DUNAPACK EUROBOX POLSKA Sp. z o.o. jest wiodącym w Polsce producentem opakowań z tektury falistej. Firma wchodzi w skład dywizji Dunapack Packaging, będącej częścią Prinzhorn Holding, największego branżowego producenta papieru, tektury falistej i opakowań w Europie Środkowej. Obecność naszych zakładów w 15 krajach, wdrożone zintegrowane systemy zarządzania  (ISO 9001, ISO 14001, BRC IoP) oraz ukierunkowanie na ciągły wzrost innowacyjności pozwalają nam dostarczyć naszym Klientom szeroką gamę rozwiązań opakowaniowych. W Polsce jesteśmy obecni od 1998r. a nasz zespół liczy ponad 300 pracowników.

Aktualnie do nowopowstającego Zakładu w Lublińcu poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/-KA ZARZĄDU

Miejsce pracy: Lubliniec

Region: śląskie

Numer ref.: AKZ_2017

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizacyjne wsparcie pracy Zarządu oraz prowadzenie kompleksowej administracji biura:

  • Organizacja kalendarza spotkań, podróży służbowych i wizyt gości,
  • Dbałość o prawidłowy obieg korespondencji, dokumentacji biurowej oraz archiwizację dokumentów,
  • Przygotowywanie pism, raportów oraz prezentacji,
  • Administracyjne wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach,
  • Zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze i biurowe,
  • Koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów i przepływu informacji w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Znajomość pakietu MS Office  (Word, Excel, Power Point),
  • Proaktywne podejście do realizacji powierzonych zadań: otwartość, samodzielność, inicjatywa,
  • Umiejętności organizacyjne, planowania pracy i priorytezowania zadań w dynamicznym środowisku pracy,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w strukturach nowopowstającego zakładu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.