Asystent (-ka) działu, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.pl Inwenta - {{offer.position}

Archive offer

Asystent (-ka) działu

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Inwenta
Dodano
27.01.2020

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z branży technologicznej, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Obowiązki

  • Wspieranie działu w zakresie procesowania umów i prowadzonych projektów,
  • Obsługa wewnętrznych systemów oraz koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów i umów.
  • Planowanie i rozliczanie podróży służbowych,
  • Wsparcie dywizji w zakresie procesowania umów,
  • Współpraca z zewnętrznymi klientami oraz działami wspierającymi.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość MS Office w tym bardzo dobra znajomość Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Proaktywność, komunikatywność oraz inicjatywa w działaniu,
  • Rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej,
  • Elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • System premiowy,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą

Inwenta