Asystent/ka działu zakupów, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plJeronimo Martins - Asystent/ka działu zakupów

Oferta archiwalna

Asystent/ka działu zakupów

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: M325 - H

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za:

zapewnienie wsparcia pracy dyrektora działu oraz kupców m.in. poprzez przygotowywanie analiz sprzedaży, komunikację z kupcami, prace administracyjne związane z dokumentacją działu, tworzenie raportów i zestawień, wykonywanie tłumaczeń, kontakt z dostawcami.

Nasze wymagania::

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej,
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - minimum B2,
  • dobra znajomość Pakietu MS Office, a zwłaszcza programu Excel,
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę,
  • dostęp do bogatego pakietu socjalnego (18 programów socjalnych w tym: paczki świąteczne, dofinansowanie ubezpieczenia, dofinasowanie karty Multisport),
  • stabilność zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

WIĘCEJ NA KARIERAWJM.PL

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników