asystent/-ka ds. księgowo-administracyjnych, Karczew - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad - asystent/-ka ds. księgowo-administracyjnych

Oferta archiwalna

asystent/-ka ds. księgowo-administracyjnych

Miejsce pracy: Karczew

Region: mazowieckie

Masz doświadczenie w pracy w dziale księgowości, zależy Ci na różnorodności obowiązków? Znasz angielski lub francuski umożliwiający swobodną komunikację. Zapoznaj się z nią, zaaplikuj i dołącz do zespołu naszego Klienta - międzynarodowej firmy wykorzystującej najnowsze technologie w tworzeniu etykiet i opakowań.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o kapitale francuskim
  • umowę o pracę na czas określony 2 lata
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale księgowości
  • pracę w dobrej, rodzinnej atmosferze, kameralny zespół
  • możliwość pracy zdalnej kilka dni w tygodniu
  • rozpoczęcie pracy od zaraz

zadania

  • weryfikacja, ewidencja i księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych
  • bieżące rozliczanie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami, analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych, dokonywanie wzajemnych kompensat
  • wystawianie, skanowanie i wysyłanie faktur elektronicznych oraz zapisywanie ich na serwerze
  • kontrola zaległych faktur
  • obsługa systemów bankowości elektronicznej, przygotowywanie płatności dla kontrahentów
  • księgowanie dokumentów magazynowych, ewidencja wartościowo-ilościowa i comiesięczne sprawdzanie stanu magazynu
  • przygotowywanie raportów z SAP o stanach magazynowych i wysyłanie do klienta
  • pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych, raportów środowiskowych, sprawozdań do GUS i NBP
  • pomoc w pracach związanych z kadrami, m.in. ewidencja czasu pracy pracowników, przygotowywanie dokumentów dla pracowników, prowadzenie akt osobowych
  • pomoc w bieżących zadaniach Działu Administracji i Sprzedaży: monitorowanie i zarządzanie obiegiem dokumentów, archiwizacja i segregacja dokumentów, wprowadzanie danych do systemu, oraz inne prace zlecone

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego (obszar finansów, rachunkowości, ekonomiczne)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości podstaw księgowości i ogólnej wiedzy z prawa podatkowego
  • znajomości języka angielskiego lub francuskiego w stopniu umożliwiającym porozumienie się z obcokrajowcem
  • znajomości MS Office (szczególnie MS Excela)
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • skrupulatności, spostrzegawczości, samodzielności w działaniu, komunikatywności
  • możliwości podjęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.