Asystent/ka ds. Kadr, Kielce - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Asystent/ka ds. Kadr

Archive offer

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. Kadr

Work place: Kielce

Region:Świętokrzyskie

Numer ref.: a0t6N000000p8zzQAA

Obowiązki:
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami,
  • przekazywanie informacji zwrotnych kandydatom,
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia pracowników,
  • współpraca w zakresie naliczania wynagrodzeń pracowników tymczasowych.
Wymagania:
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość programu pakiet MS Office,
  • skrupulatność i dokładność,
  • umiejętność skutecznego działania pod presją czasu,
  • mile widziana znajomość przepisów prawa pracy.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie (wymiar godzin: 32/tydzień),
  • możliwość indywidualnego doprecyzowania grafiku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia.