Asystent ds. Sprzedaży / Specjalista ds. Sprzedaży, Radom - oferta pracy - GoldenLine.plKomtech Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Asystent ds. Sprzedaży / Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja
Radom
Pracodawca
Komtech Sp. z o.o.
Dodano
14.12.2021

Główne zadania:

Wymagamy:

  • Doświadczenia w kontaktach z Klientem
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Analiza procesów biznesowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Chęć do poszerzania wiedzy
  • Wysoki poziom etyki i kultury osobistej

Mile widziana:

  • Wiedza i znajomość zagadnień związanych z sektorem przemysłowym
  • Ogólna znajomość budowy i eksploatacji systemów informatycznych
  • Doświadczenia w prowadzeniu kanału na Youtube
  • Doświadczenia w budowaniu wizerunku firmy na Facebook

Oferujemy:

  • Szkolenie
  • Wdrożenie na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + wynagrodzenie premiowe)
  • Możliwość pracy zdalnej na zasadach umowy B2B lub zlecenia do konkretnego projektu

Aplikacje należy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz
lub składać w biurze firmy:  Radom, ul. Rynek 10, sekretariat II-gie piętro

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonów:
tel. 48/ 33 111 00, 48/33 111 02, kom. 508 390 581

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1986 roku. Przez przeszło 34 lata firma ewoluowała wraz z rozwojem technologii informatycznych, co zapewniło nam wysoką pozycję wśród dostawców biznesowych rozwiązań IT w Sektorze Przemysłowym i Sektorze Ubezpieczeniowym. Zdobyte doświadczenia zaowocowały pogłębieniem wiedzy niezbędnej do zapewnienia wysokiego poziomu jakości oferowanych przez nas rozwiązań.