Asystent ds. administracji (m/k), Warszawa, Polska - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Asystent ds. administracji (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent ds. administracji (m/k)

Work place: Warszawa, Polska

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000knTXeQAM

Obowiązki:
  • prace biurowe natury administracyjnej,
  • porządkowanie / segregowanie dokumentów,
  • wpinanie ich do akt osobowych; skanowanie / kopiowanie,
  • praca z udostępnionymi dokumentami / raportami / zestawieniami,
  • pomoc w przygotowywaniu drobnych tłumaczeń.
Wymagania:
  • mile widziany status studenta,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność i otwartość.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie (ok. 20 godzin tygodniowo),
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl