Asystent / Asystentka Projektu, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Asystent / Asystentka Projektu

POS Group Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Nasz Zespół ciągle się rozwija, a na horyzoncie widzimy kolejne wyzwania i projekty, nad którymi będziemy pracować w nadchodzącym roku.

Asystent / Asystentka Projektu

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Obecnie poszukujemy osoby o profilu rozliczeniowo-projektowo-asystenckim, która:

  • umie dobrze posługiwać się cyfrowymi narzędziami biurowymi – Power Point, Word, Excel, SharePoint
  • dba o wysoką jakość pracy i dostarczane produkty
  • umie pracować pod presją czasu i posiada umiejętności organizacyjne
  • odnajduje się w zdalnej pracy projektowej
  • ma wysoką kulturę osobistą i umie współpracować z osobami na różnych szczeblach zarządzania
  • ma umiejętności analityczne, rachunkowe i raportowe
  • a jej/jego mocne strony to: orientacja na wynik, chęć rozwoju oraz samodoskonalenia

Jeśli jesteś taką osobą to zapraszamy do pracy w zespole Projektowym.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w strategicznym projekcie
  • pracę w dobrym, zmotywowanym zespole, który działa szybko, sprawnie i chętnie dzieli się wiedzą
  • możliwość rozwoju i poszerzenia wiedzy z obszaru telekomunikacji, prowadzenia/rozliczania projektów z dofinansowaniem UE i zarządzania projektami
  • pracę z kadrą managerską oraz z wybitnymi ekspertami ze wszystkich obszarów firmy
  • ciekawe wyzwania, samodzielne i ambitne zadania
  • możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych

Przykładowe zadania:

  • wsparcie pracy PM (m.in. prowadzenie rozliczeń dofinansowania projektu, monitorowanie realizacji harmonogramów, udział w przygotowaniu materiałów i prezentacji na spotkania)
  • organizacja spotkań / telekonferencji
  • przygotowanie agend i notatek
  • weryfikacja przychodzących faktur i dokumentów z nimi związanych
  • rejestracja faktur w rejestrze i aktualizacja ich statusów w trakcie procesu płatnościowo-rozliczeniowego dla wyznaczonych projektów
  • weryfikacja raportu otrzymywanego z COK z uzgodnionymi fakturami
  • kompletowanie dokumentacji finansowej i produkcyjnej
  • prowadzenie bieżącej korespondencji z interesariuszami
  • nadzór nad realizacją umów z bankami i wykonawcami pod kątem spełnienia wymagań związanych z rozliczaniem dofinansowania