Asystent/Asystentka Działu Księgowego, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plTrident BMC sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Asystent/Asystentka Działu Księgowego

Lokalizacja
Gdańsk
Pracodawca
Trident BMC sp. z o.o.
Dodano
21.07.2022
Numer referencyjny
4821_2870

O nas:

Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata.

Zadania:

  • realizowanie płatności dla spółki polskiej oraz amerykańskiej.
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych.
  • mapowanie transakcji magazynowych
  • księgowanie faktur kosztowych
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • wsparcie działu finansowego w bieżących zadaniach
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

 Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • umowa zlecenie z możliwością przejścia na UoP
  • praca w młodym zespole