Asystent / Asystentka ds. Technicznych, Słubice - oferta pracy - GoldenLine.plNES GLOBAL TALENT SP Z O O - Asystent / Asystentka ds. Technicznych

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Technicznych

Miejsce pracy: Słubice
Region: lubuskie

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pracy Dyrektora Technicznego
  • Wsparcie działu sprzedaży oraz działu kalkulacji
  • Opracowywanie dokumentacji dla zleceń produkcyjnych
  • Prygotowywanie danych, raportów, prezentacji
  • Monitorowanie przebiegu realizacji zleceń produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę.Świadczenia z ZFŚS (bony pieniężne na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocne, pożyczki, zapomogi w sytuacjach losowych)
  • Pakiet szkoleń.
  • Dodatki do dojazdów do pracy.