Asystent / Asystentka ds. Administracji w dziale Drug Safety, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPeople - Asystent / Asystentka ds. Administracji w dziale Drug Safety

Do naszego zespołu świadczącego usługi administracyjne dla międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Asystent / Asystentka ds. Administracji w dziale Drug Safety

Miejsce pracy: Warszawa

Asy/28/10/2017/MS

Zadania

  • Administracja działu.
  • Archiwizacja dokumentów i plików.
  • Uzupełnianie systemów lokalnych i baz danych.
  • Rezerwacja sal.
  • Rozliczanie faktur.
  • Składanie raportów do organów kontroli leków w Polsce (Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów i Produktów Biobójczych) zgodnie z przepisami lokalnymi.
  • Wprowadzanie danych dotyczących badań klinicznych do lokalnej bazy działu
  • Drug Safety i Regulatory.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Ms Office w stopniu dobrym (w szczególności programu Excel).
  • Min 1-2 lata doświadczenia w obszarze administracji .
  • Zdolności organizacyjne: umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na ludzi i współpracę z nimi.
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i organizacyjne.
  • Systematyczność i dokładność w pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznej i nowoczesnej organizacji na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz indywidualną ścieżkę rozwoju.
  • Dynamiczną pracę pełną wyzwań.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, język angielski.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego przycisku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).