Asystent architekta, Słupsk - oferta pracy - GoldenLine.plLk Duet Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Asystent architekta
wynagrodzenie: od 3500 netto

Lokalizacja
Słupsk
Pracodawca
Lk Duet Sp. z o.o.
Dodano
20.09.2021

praca na stałe
pełny etat
tylko stacjonarnie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej pracowni poszukujemy asystenta architekta do pracy przy ciekawych oraz rozwojowych założeniach projektowych w naszej pracowni.
Gwarantujemy możliwość rozwoju, nasza doświadczona część zespołu służy merytorycznym wsparciem, oferujemy elastyczny grafik godzinowy „life balance”

Wymagania:

  • znajomość programów ArchiCad,
  • mile widziana znajomość sketch-up,
  • znajomość przepisów budowlanych,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • praca przy projektach architektury mieszkaniowej, użyteczności publicznej, urbanistyk,
  • wykonujemy projekty koncepcyjne, projekty budowlane, projekty wykonawcze,
  • prowadzimy nadzory autorskie na budowie]

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Lk Duet Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przemysłowa 35, 76-240 Słupsk. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Lk Duet Sp. z o.o.  inspektorem danych osobowych.