AREA SALES MANAGER, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Wanicki - {{offer.position}

Oferta archiwalna

AREA SALES MANAGER

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
Grupa Wanicki
Dodano
01.04.2020

Miejsce pracy: region wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż samochodów ciężarowych nowych i używanych,
  • realizacja celów ilościowych i jakościowych,
  • obsługa procesu sprzedaży według obowiązujących standardów i procedur,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych z bieżącymi i potencjalnymi klientami,
  • organizacja procesu przygotowania samochodów do sprzedaży, przygotowanie i prezentacja ofert,
  • rozwój programu sprzedaży samochodów ciężarowych w regionie,
  • doradztwo i sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych powiązanych ze sprzedażą samochodów,
  • Stałe monitorowanie sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki na powierzonym Rynku,
  • raportowanie oraz systematyczna praca w systemie CRM.

Wymagania wobec kandydatów i kandydatek:

  • samodyscyplina i wysoka motywacja własna,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów B2B , produktów finansowych lub sprzedaży samochodów,
  • zainteresowanie motoryzacją,
  • komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów,
  • doskonałe zarządzanie swoim czasem pracy,
  • sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi w środowisku Windows,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność samodzielnego i analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat.B,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę o współpracę. Zapewniamy stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny,
  • samochód służbowy, telefon, laptop,
  • pełny zakres szkoleń,
  • prywatna opieka medyczna w PZU,
  • ubezpieczenie na życie i NNW.

Dowiedz się o nas więcej ->http://wanicki.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą APLIKUJ TERAZ
lub kontakt telefoniczny 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Firma Wanicki jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Powstała w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe.

W 1994 roku poszerzyła swoją działalność o usługi serwisowe, a w 1999 roku podpisała umowę dealerską z DAF TRUCKS POLSKA obejmującą sprzedaż i serwisowanie samochodów marki DAF.