Area Ruminatant Sales and Technical Manager (m/k), Poznań, Warszawa, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Area Ruminatant Sales and Technical Manager (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta z branży rolnej (obszar premiksów), specjalizującego się w doradztwie w zakresie żywienia zwierząt gospodarskich, poszukujemy osób na stanowisko:

Area Ruminatant Sales and Technical Manager (m/k)

Work place: Poznań, Warszawa, Łódź

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t4H00000tF4FOQA0

Miejsce pracy: do uzgodnienia, teren operacyjny w pobliżu miejsca zamieszkania.

Obowiązki:
  • realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym obszarze,
  • promocja produktów firmy i ich sprzedaż w Polsce,
  • wsparcie techniczne dla klientów w zakresie żywienia oraz doboru premiksów, produktów odżywczych w sektorze bydła,
  • przeprowadzanie wizyt biznesowych u obecnych i przyszłych klientów firmy, formułowanie dawek TMR, wsparcie gospodarstw w zakresie zarządzania gospodarstwem, optymalizacja wydajności technicznej gospodarstw,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów firmy do współpracy na lokalnym rynku,
  • udział w przygotowaniu planu sprzedaży w określonych przedziałach czasowych (planowanie kwartalne, roczne),
  • monitorowanie działań konkurencji w podległym obszarze, prognozowanie sprzedaży produktów, współpraca z innymi osobami w firmie.
Wymagania:
  • 5-letnie doświadczenie w funkcji sprzedażowej (negocjacje sprzedaży, sprzedaż) w sektorze żywienia bydła,
  • praktyczne doświadczenie w żywieniu przeżuwaczy i duża wiedza techniczna,
  • dobra znajomość języka angielskiego (używany podczas codziennej pracy),
  • wykształcenie wyższe z zakresu paszoznawstwa / weterynarii / zootechniki lub pokrewne,
  • dobra wiedza na temat żywienia bydła (niezbędna teoria i praktyka),
  • dobra znajomość narzędzi informatycznych,
  • umiejętność składania propozycji oraz słuchania i analizowania, reaktywność w zarządzaniu projektami,
  • umiejętność handlowa, autonomia, niezależność, dobra organizacja pracy, praca zespołowa, komunikacja, kreatywność, otwartość, ciekawość, negocjacje i umiejętności sprzedaży.
Oferujemy:
  • pracę w firmie z branży rolnej na stabilnych warunkach zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat,
  • ciekawe wyzwanie zawodowe dla doświadczonych handlowców (wprowadzenie nowej marki premiksowej na rynek krajowy),
  • dużą swobodę w działaniu oraz przestrzeń do wykorzystania własnych pomysłów na rozwój sieci sprzedaży,
  • możliwość wykorzystania języka angielskiego podczas codziennej pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,
  • wdrożenie na stanowisko pracy, niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, komputer oraz samochód służbowy,
  • ciekawy pakiet bonusów socjalnych między innymi prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Anna Donaj, tel. +48 605 125 794.

Poszukujemy doradców w całej Polsce - zgłoś się już dziś do nas i daj znać, w jakim miejscu Polski chciałbyś pracować.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl