Area Manager, Żerniki - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Area Manager

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Area Manager

Miejsce pracy : Żerniki k. Poznania

Area Manager

Miejsce pracy: Żerniki

Region: wielkopolskie

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Kontrola i koordynacja procesów logistycznych,
  • Zapewnianie bezpiecznego miejsca pracy,
  • Efektywne kierowanie pracą podległych Team Leaderów,
  • Zapewnianie wysokiej jakości usług świadczonych zgodnie z oczekiwaniami klienta,
  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych,
  • Bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji,
  • Budowanie oraz wspieranie rozwoju kultury ciągłych usprawnień procesów.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami w obszarze łańcucha dostaw/produkcji,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne,
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów operacyjnych oraz odwaga w podejmowaniu decyzji,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • Opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie karty sportowej,
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Bony świąteczne,
  • Obiady za 1zl.