ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT, Warszawa, Biuro Główne - oferta pracy - GoldenLine.plProvident - ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT

Oferta archiwalna

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT

Lokalizacja: Warszawa, Biuro Główne

Zadania na stanowisku:

  • Projektowanie spójnej architektury technicznej i funkcjonalnej oraz integracji systemów
  • Ścisła współpraca z interesariuszami z biznesu przy opracowywaniu wymagań biznesowych
  • Ścisła współpraca z zespołami deweloperskimi  w celu koordynacji działań,  zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań oraz odbioru kodu źródłowego
  • Zapewnienie realizacji wymagań bezpieczeństwa oraz elastyczności dostarczanych rozwiązań
  • Dokumentowanie architektury systemów ( Solution Architecture, Technical Design )

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze architektury rozwiązań IT
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań budowanych w oparciu o platformy Microsoft ( .Net/C#, ASP.NET, MS SQL, MS SQL Integration Services, MS SQL Reporting Services )
  • Umiejętność analitycznego myślenia, formułowania problemów, zbierania informacji i wyciągania wniosków
  • Doświadczenie w przekładaniu potrzeb biznesowych na język wymagań IT (Functional Specification)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest    z nami od ponad 5 lat
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
  • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników