Architekt - Asystent / Asystentka Architekta, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Architekt - Asystent / Asystentka Architekta <br><span id="uwagiDoStanowiska"><font size="3">Uwaga: Please send English CV in Word format.</font></span>

Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Asystent / Asystentka Architekta - Design. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole.

Architekt - Asystent / Asystentka Architekta
Uwaga: Please send English CV in Word format.

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • udział w koordynowaniu projektowania w zakresie projektu wykonawczego w branży architektonicznej,
  • monitorowanie przygotowania i wydawania dokumentacji projektowej w nawiązaniu do harmonogramu budowy,
  • prowadzenie rejestru otrzymywanej oraz wydawanej dokumentacji projektowej na budowie, prowadzenie rejestrów zatwierdzeń dokumentacji przez firmy opiniujące / audytora,
  • prowadzenie rejestru zmian w dokumentacji projektowej,
  • opracowanie rysunków uzupełniających / szkiców w trakcie budowy,
  • wparcie dla kierownictwa budowy w zakresie kontroli jakości dokumentacji projektowej, sprawdzanie dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej,
  • działania promocyjne i nadzór nad przygotowaniem prezentacji dla zespołu budowy, wspieranie promocji nowych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • doświadczenie na danym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • znajomość przepisów budowlanych,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy możliwość zaliczenia praktyki na budowie oraz rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka niemieckiego)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim

Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".