APARATOWY, Kutno - oferta pracy - GoldenLine.plPolfarmex - APARATOWY

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

APARATOWY

Miasto: Kutno

Region: łódzkie

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Kontrolowanie i utrzymywanie należytego stanu zabezpieczeń maszyn i urządzeń
  • Wykrywanie i usuwanie usterek
  • Obsługa powierzonych maszyn w zakresie mycia i dezynfekcji wraz z pomieszczeniami w których się znajdują
  • Realizowanie procesu produkcyjnego zgodnie z zaleceniami
  • Wizualna i metrologiczna kontrola jakości wyrobów
  • Praca zgodnie z obowiązującymi w dziale dokumentami
  • Przestrzeganie zasad BHP i P. Poż

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie: minimum zawodowe, mile widziane techniczne
  • Doświadczenie na dziale produkcyjnym (min. 1 rok)
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowy urządzeń
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Polfarmex
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system benefitów oferowany przez pracodawcę
  • Korzystna oferta ubezpieczenia na życie (3 warianty do wyboru)
  • Współtworzenie sukcesu polskiej nowoczesnej firmy  farmaceutycznej

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie:

"Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi tam informacjami".

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę, aby dane osobowe, zawarte w Pana/Pani dokumentach aplikacyjnych były wykorzystane przez Polfarmex S.A. w przyszłych procesach rekrutacyjnych, do przesłanej oferty prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę Polfarmex S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacji”.