Animator Czasu Pracy, kraków - oferta pracy - GoldenLine.plTelekadra - Animator Czasu Pracy

Oferta archiwalna

Animator Czasu Pracy

Miejsce pracy: kraków

Region: małopolskie

Zadania:

  • Organizacja wydarzeń, gier w firmie w zależnosci od potrzeb,
  • Sporządzanie planów oraz harmonogramów imprez,
  • Dbałość o atmosferę,
  • Współpraca z Instytucjami Kultury.

Oczekiwania:

  • Samodzielność oraz kreatywnosc w działaniu,
  • Doświadczenie przy organizacji imprez,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Poszukujemy osoby dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbedne narzedzia pracy,
  • Miłą atmosferę,
  • Możliwość samodzielnego realizowania projektów.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.