Analityk, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plEuroCash - Analityk

Oferta archiwalna

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego centralnego zespołu, poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko:

Analityk

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: A/WM/09

Kluczowe zadania:

  • Wsparcie w zakresie bieżącego i cyklicznego raportowania,
  • Codzienne tworzenie zestawień na potrzeby logistyki,
  • Wsparcie w zakresie tworzenia bazowych raportów i usprawniania ich działania,
  • Raportowanie nieprawidłowości systemowych i operacyjnych,
  • Udział w zleconych projektach w zakresie analizy danych.

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać wykształcenie minimum średnie,
  • Miele widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Posiadać umiejętność pracy z dużą ilością danych, ściągania danych z wielu źródeł,
  • Posiadać umiejętność sporządzania analiz i raportów,
  • Wykazać się zaawansowaną znajomością Excel’a oraz Power Pointa’a,
  • Wykazać się znajomością systemu SAP – warunek konieczny,
  • Być skrupulatny, dokładny i dociekliwy,
  • Wykazać się dobrą organizacją pracy własnej.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne,dofinansowania do kolonii, stypendiów, Karty Multisport i OK System etc.),
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego,
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikację zawodowe,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Możliwości rozwoju wewnątrz Grupy.

KLIKNIĘCIE PRZYCISKU „APLIKUJ” OZNACZA, ŻE WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB OBECNEGO JAK I PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACJI, PROWADZONYCH PRZEZ EUROCASH S.A. ZGODNIE Z POSTANOWIENIAMI USTAWY Z 29 SIERPNIA 1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (T.J. DZ. U. Z 2002 R., NR. 101, POZ. 926 ZE ZM.). PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, W KAŻDEJ CHWILI PRZYSŁUGUJE CI PRAWO DO WGLĄDU DO DANYCH, ICH POPRAWIANIA LUB USUNIĘCIA. ŻĄDANIE USUNIĘCIA DANYCH OZNACZA REZYGNACJĘ Z DALSZEGO UDZIAŁU W PROCESACH REKRUTACJI I SPOWODUJE NIEZWŁOCZNE USUNIĘCIE TWOICH DANYCH. JEŻELI NIE WYRAŻASZ TAKIEJ ZGODY, PROSIMY, ABYŚ NIE KLIKAŁ TEGO PRZYCISKU.