Analityk Biznesowy, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.pl Santander Consumer Bank S.A. - Analityk Biznesowy <br><span id="uwagiDoStanowiska">umowa na zastępstwo</span>
Rekrutacja on-line

Analityk Biznesowy

Added: 29.05.2020

City/town: Wrocław

Province: dolnośląskie

Obecnie do Departamentu Operacji Bankowych w Centrali Banku we Wrocławiu
poszukujemy osoby na stanowisko:

umowa na zastępstwo

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer ref.: AB/UZ/05/WRO/2020

Kluczowe zadania:

  • pozyskiwanie danych oraz przygotowywanie informacji, raportów i analiz dla odbiorców wewnętrznych Banku;
  • analizę i weryfikację danych pochodzących z różnych źródeł danych;
  • tworzenie, rozwój i utrzymywanie narzędzi usprawniających i optymalizujących procesy raportowe i biznesowe;
  • realizację cyklicznego procesu raportowego;
  • analizę wdrażanych zmian biznesowych w kontekście wpływu na funkcjonujące raportowanie, narzędzia i procesy;

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • wykształcenia wyższego (preferowane o kierunku informatycznym, matematycznym, ekonomicznym lub pokrewnym);
  • 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku w obszarze analiz (preferowane z sektora finansowego);
  • wysokich zdolności analitycznych;
  • zaawansowanej i praktycznej znajomości programowania SQL i relacyjnych baz danych;
  • zaawansowanej i praktycznej znajomości programowania VBA w środowisku MS Office;
  • znajomości platformy MS SharePoint;
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów;
  • mile widziana znajomość technologii i narzędzi BI, w szczególności np. MS Power BI;
  • mile widziana znajomość HTML, CSS, Java Script
Co oferujemy:

ROZWÓJ
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • dofinansowanie studiów podyplomowych
 KOMFORT PRACY
  • nowoczesne biuro
  • parking, prysznice i szatnie dla rowerzystów
  • możliwość pracy zdalnej
 FINANSE
  • system premiowy
  • nieoprocentowane pożyczki
 ZNIŻKI
  • na zakupy w centrach handlowych, elektronikę, posiłki i wyjazdy
  • preferencyjne warunki korzystania z produktów finansowych
 ZDROWIE
  • dofinansowanie do opieki medycznej i ubezpieczenia
  • akcje prozdrowotne, np. szczepienia, badania i dietetyk
  • refundacja zakupu okularów
DLA RODZINY
  • paczki na Święta dla rodzin z dziećmi
  • kolonie i pólkolonie dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku dla dzieci
CZAS WOLNY
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dodatkowy urlop za staż pracy
  • wycieczki, wyjazdy integracyjne, udział w projektach promujących zdrowy tryb życia
MASZ WPŁYW
  • akcje charytatywne i CSR
  • wolontariat pracowniczy
  • akcje krwiodawstwa

Santander Consumer Bank z siedzibą we Wrocławiu ul. Legnicka 48 B (dalej: Bank) informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Bank. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Bankiem.
Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.
Dane Inspektora Ochrony Danych Banku, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są na https://www.santanderconsumer.pl/o-banku/ochrona-danych-osobowych/

Santander Consumer Bank S.A.

Finance/Economics, Accounting/Audit/Taxes, Sales

Pokaż profil Pokaż opinie

About us

Przyjaźni ludzie, wyjątkowa atmosfera, wyzwania, a także możliwość rozwoju w jednej z najbardziej liczących się grup finansowych na świecie. W Santander Consumer Banku przyjaźnie rozwijamy naszych pracowników, którzy każdego dnia odpowiadają na potrzeby i wyzwania, przed jakimi stawia nas zmieniający się rynek consumer finance i usług bankowych. Praca w Santander Consumer Banku to wiele okazji do rozwoju i uśmiechu. Dla nas liczysz się Ty!

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

KASJER BANKOWY, pracował(a) w Santander Consumer Bank S.A. ponad 2 lata temu
3.8
  • 3.0
    Salary
  • 2.0
    Development opportunities
  • 4.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2020.04.20

Firma dla studentów

Pros
  • Godziny pracy
  • Możliwość ukończenia studiów bez wyrzeczeń
Cons
  • Niskie wynagrodzenie