Agronom ds. produkcji roślinnej

www.agrolok.pl

W związku z rozwojem sekcji ds. żywienia zwierząt gospodarskich
i wsparcia klientów zatrudnimy:

Agronoma ds. produkcji roślinnej

miejsce pracy do wyboru: woj. wielkopolskie, zach-pom, łódzkie

Zadania:

  • doradztwo rolne w zakresie technologii uprawy roślin
  • prowadzenie szkoleń dla klientów dot. upraw rolnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie rolnicze
  • praktyczna znajomość technologii uprawy roślin
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • samochód i inne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

AGROLOK

woj. kujawsko-pomorskie, kujawsko-pomorskie

Valid for: 18 more days