Agent nieruchomości

Zadania:

  • budowanie bazy Klientów oraz utrzymywanie relacji z Klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (Właścicieli nieruchomości i Klientów zainteresowanych zakupem/najmem),
  • ustalanie strategii sprzedaży wg wartości rynkowej i prowadzenie promocji ofert wg standardów międzynarodowych (sesje, open day, social media),
  • prezentacja nieruchomości i wsparcie w negocjacjach dla Klientów

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętności zarządzania czasem własnym
  • zaangażowanie, chęci do dalszego rozwoju, pozytywne nastawienie
  • mile widziana znajomość języków obcych (np. angielski / francuski / chiński/ hiszpański / rosyjski / niemiecki)

To oferujemy:

  • model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów
  • BIURO z wyposażeniem do dyspozycji, gdzie w przyjaznej atmosferze, wzajemnego szacunku i wsparcia będziesz mógł korzystać z urządzeń biurowych, przyjmować swoich klientów, przygotowywać się do spotkań, itd.
  • MENTOR - osoby mającej ponad 17 letnie doświadczenie w branży i najwyższe międzynarodowe wyróżnienia za wyniki w sieci w Polsce
  • KNOW-HOW - wiedza i szkolenia, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych [na wyłączność] - gwarantujących wynagrodzenie,
  • minimum 150 dni profesjonalnego szkolenia oraz pełne wdrożenie
  • EUROPEJSKIE CERTYFIKOWANE SZKOLENIA PODSTAWOWE - dzięki nim zostaniesz profesjonalnym i skutecznym agentem nieruchomości przeprowadzającym transakcje,
  • ROZPOZNAWALNOŚĆ - z RE/MAX od samego początku będziesz wyróżniał się z tłumu agentów - przewaga nad innymi,
  • TECHNOLOGIA - pracujesz w światowym systemie CRM, i z innymi lokalnymi systemami i narzędziami - dają dostęp do baz ofert międzynarodowych i lokalnych - będą dla Ciebie wsparciem w transakcjach,
  • MARKETING - wsparcie marketingowe - gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku i w przestrzeni medialnej - również do promocji pozyskanych nieruchomości,
  • B2B - w ramach rozwoju własnej firmy [działalności gospodarczej] masz możliwość pozyskiwania dużych dochodów w najlepszym [największym] na rynku systemie prowizyjnym dedykowanym dla agentów nieruchomości,
  • wsparcie administratora biura, który pomoże Ci w prowadzeniu każdej transakcji
  • przejrzystą ścieżkę kariery
  • MIĘDZYNARODOWE TRANSAKCJE - korzystasz z międzynarodowego systemu wzajemnych poleceń (tzw. referrals) - masz możliwość współpracy i transakcji z agentami nieruchomości z całego świata - Hiszpania, Portugalia, Włochy, USA, Kanada, itd.
  • możliwość stworzenia własnego zespołu
  • wsparcie marketingowe oraz własną stronę www
  • narzędzia sprzedażowe - oprogramowanie CRM, dostęp do bazy klientów
  • międzynarodowe i polskie szkolenia i konferencje RE/MAX

RE/MAX to międzynarodowa sieć biur nieruchomości z know-how opartym o niemal 50 letnie doświadczenie. To stabilna, mocna i rozpoznawalna marka na całym świecie. Obecnie partnerami RE/MAX jest ponad 130000 agentów w 110 krajach. Agenci działają lokalnie ale mogą korzystać z globalnego zasięgu.

Jako jedyni posiadamy własną Akademię Szkoleń oraz oferujemy bezpłatne Dni Otwarte dla osób zainteresowanych zawodem agenta nieruchomości.

Obecnie trwa kampania #22robimytoinaczej podczas której koszt uzyskania licencji agenta RE/MAX został obniżony o połowę.

RE/MAX jest idealnym partnerem biznesowym w drodze do Twojej wolności finansowej i Twojego dalszego rozwoju.

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

JACEK KULAWIK

Katowice, śląskie

10 000 - 50 000 PLN salary + tax

B2B contract

Manager

Full time

CV is required

Remote work

Remote recrutation

Hybrid work

Valid for: 3 more days

Benefits

Flexible working time
No corporate procedures
Integration events
Coffee / tea
Opportunity to obtain permits and licenses