Administrator ds. ochrony środowiska (m/k), Żarki - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Administrator ds. ochrony środowiska (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Administrator ds. ochrony środowiska (m/k)

Work place: Żarki

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t6N000003Tv0eQAC

Opis stanowiska:
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska,
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonaniem obowiązków określonych w wymaganiach prawnych, posiadanych przez spółkę decyzjach oraz zawartych umowach,
  • monitorowanie aspektów środowiskowych oraz ich komunikowanie w organizacji,
  • nadzór nad substancjami wykorzystywanymi w spółce i współudział w procesie wprowadzania ewentualnych zmian,
  • identyfikacja zobowiązań do zapewnienia zgodności (decyzje, umowy, wymagania klientów i dostawców) oraz nadzór nad ich przestrzeganiem,
  • pozyskiwanie decyzji/zezwoleń na prowadzenie działalności w zakresie ochrony środowiska, ich aktualizacja oraz weryfikacja,
  • udział w podejmowaniu działań mających na celu wyeliminowanie potencjalnych nieprawidłowości,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony środowiska (zwiększanie świadomości ekologicznej pracowników),
  • prowadzenie ewidencji odpadów i statystyk związanych z odpadami, niezbędnych raportów zgodnie z prawem ochrony środowiska i ustawą bateryjną,
  • organizacja oceny zgodności wymagań prawnych.
Wymagania:
  • minimum dwa lata pracy na podobnym stanowisku,
  • wyksztalcenie wyższe kierunkowe (techniczne, ochrona środowiska),
  • znajomość angielskiego na poziomie min B2 (średniozaawansowany).
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zbudowania marki firmy od podstaw,
  • możliwość rozwoju i szkoleń,
  • wynagrodzenie, które ustalisz bezpośrednio z kierownikiem,
  • premię miesięczną oraz roczną.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl