Administration Support, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.pl Workservice - Administration Support
Rekrutacja on-line

Administration Support

Added: 21.10.2020

City/town: Kraków

Province: małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: AS/01/WS/19/2019/1/154

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie koordynatora, zajmujego sie relokacjami
  • Inspekcji po infrastkturze
  • Kontakt z dostawcami
  • Kontakt z pracownikami (w języku polskim i angielskim)
  • Przygotowywanie i monitorowanie baz danych, prezentacji, analiz
  • Wprowadzenia systemu do zarządzania powierzchnią
  • Zarządzanie parkingiem
  • wsparcie specjalisty przy nadzorowaniu pracy restauracji dla pracowników (zakres operacyjny – badania Sanepid mile widziane)
  • zarządzanie odzieżą roboczą

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2)
  • Osoby zorientowanej na działanie, posiadającej zdolność szybkiego uczenia się
  • Wykształcenia wyższego (lub osoby studiującej 4 i 5 rok)
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Umiejętności korzystania z pakietu Microsoft Office przede wszystkim Excel i PowerPoit

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę tymczasową na cały etat
  • Stała opiekę ze strony koordynatora firmy
  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole
  • Pracę w dogodniej lokalizacji
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed, dofinasowanie do posiłków, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, pracował(a) w Work Service S.A. ponad rok temu
3.2
  • 1.0
    Salary
  • 5.0
    Development opportunities
  • 1.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 4.0
    Atmosphere
2019.08.04

Firma na start w HR

Pros
  • Samodzielne stanowiska
Cons
  • Wynagrodzenie